INSPEKTOR JAKOŚCI

Wessel Werk

Oczekujemy:

  • otwartość na nabywanie nowych umiejętności
  • dokładność, zaangażowanie, praca w zespole
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • doświadczenie w pracy w dziale jakości

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontroli wyrobów w działach produkcyjnych (montaż, wtryskownia)
  • przygotowywanie raportów pomiarowych, itp.
  • praca w programie CAQ oraz systemie ERP
  • tworzenie dokumentacji jakościowej i jej aktualizacja
  • szkolenie pracowników produkcyjnych w zakresie obowiązujących standardów i wymagań jakościowych
  • obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • obowiązek aktywnego uczestnictwa w funkcjonowaniu Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001/14001/45001
  • prowadzenie kontroli wejsciowej
  • udział w rozwiązywaniu problemów
  • udział w działaniach po-reklamacyjnych

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonywania wyżej wymienionych obowiązków
  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • interesującą pracę, pełną wyzwań, świetną atmosferę

Wartościowe benefity:

  • prywatna opieka medyczna

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na info@wessel-werk.com.pl