Previous slide
Next slide

Ciągła innowacja - źródło naszego sukcesu

Codziennie nasze centrum rozwoju koncentruje się na opracowywaniu nowych koncepcji i wdrażaniu ich do produkcji masowej zgodnie ze stosowaną praktyką, umożliwiając spełnianie obecnych i przyszłych wymagań stawianych produktom zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym oraz dalsze utrzymanie pozycji lidera w dziedzinie innowacji.

ZASADA PODWÓJNEGO PRZEGUBU UNIWERSALNEGO​

Wysoka mobilność i optymalne dostosowanie do rodzaju i charakteru różnych powierzchni podłogowych stanowią jak dotąd charakterystyczną cechę tej skutecznej i stale optymalizowanej technologii.

TURBOSZCZOTKA

Wysokowydajny turbonapęd stanowi gwarancję wysokiej jakości czyszczenia zarówno dywanów, jak i podłóg twardych.

TURBOSZCZOTKA DO TAPICERKI

Niezrównana w czyszczeniu tkaninowych powłok ścian i podłóg oraz obić tapicerskich. Nie tylko niezwykle dokładna i łatwa w konserwacji, lecz również wygodna w użyciu. Ta wyjątkowo udana konstrukcja zdobyła uznanie Industry Forum Design w Hanowerze (iF).

ELEKTRYCZNA SZCZOTKA SSĄCA

Niewielka, o zwartej budowie szczotka zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Zintegrowane podłączenie do zasilania elektrycznego ułatwia wymianę dysz.

SZCZOTKA NA BATERIE

Atrakcyjna przystawka do elektrycznej szczotki ssącej w ramach serii produktów Wessel Werk. Każdy odkurzacz można bez problemu dodatkowo wyposażyć w szczotkę elektryczną niezależną od podłączenia do sieci elektrycznej.

SZCZOTKA COMBO

Rozwiązanie to wyróżnia się wysoką mocą ssącą zarówno na powierzchniach gładkich, jak i pokrytych tkaniną. Nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach podłóg dzięki zoptymalizowanej funkcji przełączania.