Wessel-Werk...

... odpowiednie rozwiązanie na każdą potrzebę!!!!

Założona w 1931 r. firma Wessel∙Werk GmbH zajmuje dzisiaj pozycję światowego lidera w branży dysz i akcesoriów do odkurzaczy.

Wysokiej jakości materiały, innowacyjna technologia i atrakcyjny design w połączeniu ze słynną JAKOŚCIĄ WESSEL składają się na wyjątkowość wyrobów Wessel. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi produktów oraz wykorzystaniu najnowszych technologii ciągle budujemy naszą pozycję lidera rynkowego, a stałe dążenie do innowacyjności stanowi źródło naszego sukcesu.

Jesteśmy kompleksowym dostawcą systemów, oferującym dopasowaną do konkretnych potrzeb technologię i rozwiązania produktowe dla klientów przemysłowych oraz użytkowników końcowych. Dzięki naszym zakładom produkcyjnym zlokalizowanym w Niemczech i Chinach oraz ogólnoświatowej sieci dystrybucyjnej możemy zaoferować bezpośrednie usługi u klienta, zaś poprzez dostosowanie najwyższej jakości wyrobów i precyzji ich zastosowania do indywidualnych potrzeb możemy traktować wszystkich naszych klientów na jednakowych warunkach, dzięki czemu stają się oni częścią naszej marki „Better Perfloormance”. Aby w dalszym ciągu umacniać naszą pozycję lidera w dziedzinie innowacyjności, nieustannie analizujemy nasze rynki, śledzimy trendy, a także tworzymy i rozwijamy nowe rozwiązania.

Początkowo po założeniu Wessel∙Werk GmbH w swojej ofercie posiadaliśmy nie tylko dysze i akcesoria do odkurzaczy, lecz również grzebyki czyszczące oraz szczotki przemysłowe dla różnorodnych zastosowań, oferując każdemu najlepsze rozwiązanie dzięki dopasowaniu indywidualnych potrzeb do najwyższej jakości i precyzji dostępnej dla każdego klienta, a w efekcie również użytkownika końcowego.

Czas to pieniądz – nasza dopracowana koncepcja logistyczna gwarantuje, że produkty Wessel-Werk znajdują się zawsze na czas we właściwym miejscu. Staramy się ponadto rozwijać pakiety handlowe dla naszych klientów, umożliwiające dostarczanie naszych gotowych produktów bezpośrednio do użytkowników końcowych.